kayıt

metu sözlük itiraf

 1. 16
  tavuk göğsünde tavuk yokmuş.
  www.oktayustayemektarifleri.com/tavuk-gogsu-tarifi *
  #16175 catgirl | 8 yıl önce
   
 2. 17
  sözlüğe girdiğimden beri verilen oylarda 'zeki müren de bizi görecek mi' (ordaki mesajı hiç düşünmedim, evet) yazısına tıkladığımda burocknrolla doğru gidecek bir mesaj çıkması oy vereni hep burocknroll sanmama yetti. başlarda artı verirken aramız iyiydi. dün akşamsa bana üstüste verdiği birkaç eksi oyla beni şaşırtmasının(bkz: burocknroll senin derdin ne ha?!) ardından aynı entryime hem eksi hem artı vermesiyle acı gerçeği yüzüme vurmuş oldu. bir aydınlanma anıyla anladım ki bana oy veren o değildi, kim belli değildi. bir dostu ve bir düşmanı kaybettim.
  (bkz: everything is illuminated)
  #22345 fikibok | 8 yıl önce
   
 3. 18
  -bütün erkek arkadaşlarımdan bir başkasından hoşlandığım için ayrıldım.
  -sırf ilgisi hoşuma gidiyor diye bana yazan bir insana uzun süre yüz verip sonra "aaaa ben sana arkadaşça davranıyordum sen yanlış anladın" diyebilirim.
  -normalde söylediğimden beş kilo daha fazlayım.
  -bazen geceleri oturup porno izliyorum.
  -Üniversitedeki erkek arkadaşımdan ayrıldığım için çok pişmanım.
  -4 yaşımdan 7 yaşıma kadar cüneyt arkın'a aşıktım. evli olduğunu öğrenmem beni yıkmıştı.
  -küçükken anneme kızdığımda takımlarının (özellikle en sevdiklerinin ve düğmeleri kolay bulunur cinsten olmayanların) düğmelerini kendi etrafında döndürerek gevşetiyordum. amacım düğmelerinin düşüp kaybolmasıydı.
  -annemin kanser olduğunu öğrendiğimde hayatta sağlık, aşk ve paraya aynı anda sahip olamayacağım inancıyla karmayla bir anlaşma yaptım. annem iyileşirse ve iyi bir işim olursa bir daha aşık olmayacağıma karar verdim. Şimdi garip bir içgüdüyle ne zaman birinden hoşlansam anlaşmayı bozuyormuşum gibi hissediyorum ve sevdiğim birine birşey olacak korkusuyla uzaklaşıyorum.(manyak mıyım neyim?)

  #22364 pumpkin queen | 8 yıl önce
   
 4. 19
  tam bir hafta boyunca kombim bozuldu diye tamamen soğuk suylayıkandım. geceleri geç geldiğim için bir türlü tamirci çağıramadım. sürekli herkese kombim bozuldu diye dert yandım. 'ya kombinin tümden değişmesi gerekirse?üff bir sürü tadilat, masraf, toz toprak" diye dertlendim. taşınmayı bile düşündüm. musluğu ters tarafa açıyormuşum hep, soğuk suyun aktığı tarafa yani,hem de evdeki tüm lavabolarda ve duşta. İtiraf ediyorum: ben bir gerizekalıyım.
  #25702 pumpkin queen | 7 yıl önce
   
 5. 20
  renkleri bilmiyorum. kırmızı turuncu falan hangisi hangisi karıştırıyorum yani ne biliyim adları falan garip geliyo öğrenmeye korkuyorum sanki biri bana zorla eflatun falan saçma sapan şeyler öğretcek gibi geliyor.
  #25739 sondaj | 7 yıl önce
   
 6. 21
  küçükken klozete oturduğumda delikten bir yılanın çıkıp pipimi yemesinden* korkardım. bu yüzden her klozete oturduğumda, deliğe bakar ve oldukça kısa sürede bitirirdim işimi.. * *
  #26714 mt2atakan | 7 yıl önce
   
 7. 22
  borderline kişilik bozukluğu'm var sözlük. sana itiraf ederim de, kendime her gün, her saat rol yaparım.
  #26715 gzmaknc | 7 yıl önce
   
 8. 23
  a4 teki kameralara sıkı bi el hareketi çekmeyi bi bilsen ne kadar isterdim sözlük ve de bilgisayarın başında durup izleyen şahsın (!)surat ifadesini görebilmeyi
  #33421 herhaltamaydonoz | 7 yıl önce
   
 9. 24
  ben de s*çıyorum....
  #33435 godisnowhere | 7 yıl önce
   
 10. 25
  2 yıl öncesine kadar ileri derece uyurgezerdim.
  #33448 orhanbencegay | 7 yıl önce
   
 11. 26
  (bkz: saçmaladım)
  (bkz: gene saçmaladım)
  #33451 bobigeloglum | 7 yıl önce
   
 12. 27
  kendi kurduğum bir dünyada yaşıyorum. her şeyi anlamak istediğim gibi anlıyorum.
  bazen insanları dinliyormuşum gibi yapıyorum ama dinlemiyorum.(tamam sık sık)
  16yaşıma kadar pembe renkten nefret ettim.
  gizli asosyalim.
  hayatım boyunca en zor söylediğim kelimelerden biri için (bkz: haklısın)
  #44440 endingunplanned | 7 yıl önce
   
 13. 28
  lise 1 e kadar insanlar bi kere ilişkiye girdiklerinde bi çocuk oluyo girmezlerse olmuyo sanıyodum. o yüzden dört kardeş olduğumuzu söylediğimde 'babanlar iyi çalışmış' sözünü duyup çok utanır içten içe kızardım. ne vardı lan dört kere yapacak, millet bir iki en fazla üç kere yapmış şuraya bak yaa rezil oluyoruz diye az sövmemişimdir.
  #44648 benaslindayogum | 7 yıl önce
   
 14. 29
  sözlüğe girdiğimde oy-uncak diye bi elemanın entrylerimi oyladığını sanıyordum. sözlük takipçisi bi arkadaşıma 'oyuncak diye bi adam var ben hiç entrysini görmedim yaa sen gördün mü? sadece o oyluyor benim entrylerimi' demişliğim de vardır.
  #44649 benaslindayogum | 7 yıl önce
   
 15. 30
  küçükken klip izlediğimde ''ya bu kadın üstünü nasıl bu kadar çabuk değiştiriyo'' falan diye düşünürdüm. sonra bir pril reklamı vardı, kadın göz kırpıyordu; anneme ''anne, bana göz kırpıyor bak.'' derdim, annem de ''demek ki seni sevmiş kızım.'' derdi, hain anne. ((bkz: zeki müren de bizi göreceğ mi ) ayrıca filmlerde iki kişi öpüştüğünde kız hamile kalıyor zannediyordum, utanç kaynağı.
  #44820 ilgimicekmedi | 7 yıl önce