kayıt

ekşi sözlük

 1. 51
  Modernlik ve çağdaşlık kavramlarını sıkça dile getiren kimseleri barındıran sözlük. Bu iki kavramı dile getirenlerin neredeyse hemen hemen hepsinin diğerlerine hakaret ediyor oluşları da oldukça ironik; bu iki kavramın özünde saygının olduğunu bilmemeleri ise düşündürücü geliyor.
  #105081 Pride | 8 ay önce
   
 2. 50
  beni bile yazar yaptıysa ciddi problemleri olan sözlük. o kadar saçmaladı ki benim yazabileceklerim bile daha kötü bir hale sokamayacağından yazmıyorum. halbuki hesabı açarken ne trollük planlarım vardı. satsam mı ne yapsam.
  #105074 dark matter | 8 ay önce
   
 3. 49
  cortlamış gibi görünüyor, bizim sol frame'deki ekşi zımbırtısı da çalışmadığı için olası.

  saniyesinde gelen edit: günlük 2 entry'i doldurarak malum ekşi'den başlık önerilen kısmı sol frame'den kaldırmış bulundum, ama çalışmıyordu yani.

  2 değil de 5 mi 10 mu neydi şimdi hatırladım. ekşi de açılmış geri.
  #103839 originofsymmetry | 1 yıl önce
   
 4. 48
  entrysini kimse takmayinca sacmalayan yazarlari olan sozluk. bir baslik var mesela takip ediyorum, bi entry yaziyor. cok begenmis olacak ki etkilesim olmadi diye birkac gun sonra silip yeniden ayni entryi giriyor. birileri favorileyene ya da oy verene kadar tekrarliyor bunu. bircok baslikta boyle tipler var, bir sey eklenirse okuyalim diye takibe aliyoruz ama yok, ayni dandik sey donup yine geliyor.
  #103659 dark matter | 1 yıl önce
   
 5. 47
  şaşırtıcı bir şekilde şu an metu sözlükten bile yavaş olan site.* aynı anda 12 mb/s torrent indirebilirken çok zor yükleniyor veya 504 gateway hatası vermekte. sanırım devletimiz yine çalışıyor.
  #102492 dark matter | 2 yıl önce
   
 6. 46
  her allahın günü bir başka salak şey yapan, deneyen, uygulayan web sitesi. bu kadar salakça şeyler yapmasına rağmen hala ayakta kalabilmesi, hatta daha da güçlenmesi ise insanlarımızın bir ayıbı sanırım. nerde popülizm, orda başarı. bravo valla.

  neyse gideyim de biraz acun izleyeyim.
  #86120 stfu | 4 yıl önce
   
 7. 45
  ilk kurulan sözlük olması ve uzun yıllardır var olması sebebiyle daha geniş ve hala bir şeyler ararken başvurulacak yer olup, yaklaşık olarak 10-12. nesilden sonra iyice bozulduğunu düşündüğüm yerdir.

  önceden bir şeyler yazmak okumak çok zevkliyken, gittikçe kalabalıklaşması *, artık açılan tuhaf başlıklar, gereksiz atışmaların fazlaca artması, "ergen" bünyeleri fazlaca bulundurması sebebiyle biraz insanı yorandır.
  #79056 bluefairy | 4 yıl önce
   
 8. 44
  bir şeyler araştırırken başvurulan yerdir.
  onun dışında günlük başlıklar artık sıkmaktadır.
   
 9. 43
  satılık yazar hesabı temin edilebilir sözlük.

  ortam bir harika.
  #75290 limonata kolonyasi | 4 yıl önce
   
 10. 42
  nedense yazarlık yapmak şurada dursun, artık okur olarak bile birkaç dakikadan fazla kalabilmenin iyiden iyiye zorlaştığı ya da çok sağlam bir mide istediği sözlük.
  ya da ben sıkıldım bilmiyorum.
  #75143 stfu | 4 yıl önce
   
 11. 41
  bu sitede geçirdiğim zamanları toplayıp bir insan yapsan, ilkokula başlayan bir çocuk daha çıkar. öyle bir sitedir.

  çok bozdu, önünü alamadık deniyor. nedeni basit, bu sitede artık hakkında başlık açılmamış, entry girilmemiş bir şey kalmadı. sonuç olarak aynı başlıklarda dönüp dolaşmaktansa (bkz: 1 temmuz 2004 karnımın acıkması) gibi abidik gubidik başlıklara gebe oluyor. peki bu içerisindeki bilgiyi azaltıyor mu, hayır. bu yönüyle, hayatı sol frame''den ibaret olanlar için gündem tartışmaktan ve trollük yapmaktan başka bir şeye hizmet etmezken, aramaya inananları bilgiye değil, bilginin kralına ulaştıran site.
  #63990 fizikci | 5 yıl önce
   
 12. 40
  ekşidi iyice
  #60287 metubaba | 5 yıl önce
   
 13. 39
  reklam işini iyice abartmış olan sözlük.

  yemin ediyorum yazmaktan da okumaktan da gram zevk alamaz oldum. zaten yazar kaliten son alımlarınla dibe vurmuş, bir de kötü ve uyanıkça hazırlanmış, okumayı güçleştiren reklamlar hiç hoş durmamakta.

  bu gidişleri hayra alamet değil.
  #60142 stfu | 5 yıl önce
   
 14. 38
  troll akınına uğrayan, kalitesi düşen sözlük. metu sözlük macerama başlamadan önceki adresim.
  #59892 mustafa ozbakan | 5 yıl önce
   
 15. 37
  yol gecen hani
  #58178 kendikendine | 5 yıl önce