kayıt

ekşi sözlük

 1. 46
  her allahın günü bir başka salak şey yapan, deneyen, uygulayan web sitesi. bu kadar salakça şeyler yapmasına rağmen hala ayakta kalabilmesi, hatta daha da güçlenmesi ise insanlarımızın bir ayıbı sanırım. nerde popülizm, orda başarı. bravo valla.

  neyse gideyim de biraz acun izleyeyim.
  #86120 stfu | 3 yıl önce
   
 2. 47
  şaşırtıcı bir şekilde şu an metu sözlükten bile yavaş olan site.* aynı anda 12 mb/s torrent indirebilirken çok zor yükleniyor veya 504 gateway hatası vermekte. sanırım devletimiz yine çalışıyor.
  #102492 dark matter | 2 yıl önce
   
 3. 48
  entrysini kimse takmayinca sacmalayan yazarlari olan sozluk. bir baslik var mesela takip ediyorum, bi entry yaziyor. cok begenmis olacak ki etkilesim olmadi diye birkac gun sonra silip yeniden ayni entryi giriyor. birileri favorileyene ya da oy verene kadar tekrarliyor bunu. bircok baslikta boyle tipler var, bir sey eklenirse okuyalim diye takibe aliyoruz ama yok, ayni dandik sey donup yine geliyor.
  #103659 dark matter | 1 yıl önce
   
 4. 49
  cortlamış gibi görünüyor, bizim sol frame'deki ekşi zımbırtısı da çalışmadığı için olası.

  saniyesinde gelen edit: günlük 2 entry'i doldurarak malum ekşi'den başlık önerilen kısmı sol frame'den kaldırmış bulundum, ama çalışmıyordu yani.

  2 değil de 5 mi 10 mu neydi şimdi hatırladım. ekşi de açılmış geri.
  #103839 originofsymmetry | 1 yıl önce
   
 5. 50
  beni bile yazar yaptıysa ciddi problemleri olan sözlük. o kadar saçmaladı ki benim yazabileceklerim bile daha kötü bir hale sokamayacağından yazmıyorum. halbuki hesabı açarken ne trollük planlarım vardı. satsam mı ne yapsam.
  #105074 dark matter | 7 ay önce
   
 6. 51
  Modernlik ve çağdaşlık kavramlarını sıkça dile getiren kimseleri barındıran sözlük. Bu iki kavramı dile getirenlerin neredeyse hemen hemen hepsinin diğerlerine hakaret ediyor oluşları da oldukça ironik; bu iki kavramın özünde saygının olduğunu bilmemeleri ise düşündürücü geliyor.
  #105081 Pride | 7 ay önce