kayıt

bir şarkıyı bıkana kadar dinlemek

 1. 6
  eğer youtube da dinliyorsaniz gerceklestirilebilecek eylem
  #105200 Metallurgist | 3 ay önce
   
 2. 5
  (bkz: az dinleyeyim de hemen bitmesin)
  #105153 zerdust | 4 ay önce
   
 3. 4
  Çokça yaptığımız bir şeydir ki biz buna kendi aramızda şarkıyı öldürmek diyoruz. Bunun onlarca örneği vardır muhakkak ama ilk aklıma gelen nedense gece grubunun biri var şarkısı. Yalnız bu şarkının bizim dinlediğimiz ve öldürdüğümüz albüm kaydı versiyonu youtube'da ve benzeri video paylaşım sitelerinde yok şimdiden söyleyeyim. Bir şarkının ölmesi demek onu uzu...uunca bir süre tekrar dinleyemeyeceksiniz demek. Haliyle çocukluğunuzdan getirdiğiniz klasikleşmiş şarkılar hiçbir zaman ölmez. Mesela ele güne karşı ya da abone ya da sevemedim karagözlüm ya da coco jamboo bu liste böyle uzuyor. bir de hamamböceği gibi kafasız üç gün yaşayabilen, ölüme dirençli yeni şarkılar var ki çok çok nadir bulunuyor böylesi. Tabii her müzik zevkine göre değişir ama bizim en dirençli şarkımız (dilek olay tam 1,5 ay ile rekoru elinde bulunduruyor) ektedir;

  https://youtu.be/9G2HXihPjRU
   
 4. 3
  En sevdiğim şey. Yeni bir şarkı bulur, bütün gün hatta bazen 2-3 gün sadece onu dinler, bıkar ve bir daha asla dinlemem. Bu yüzden hiçbir zaman en sevdiğim şarkı diye bir şeyim olmadı. Max 3 gün sürer çünkü.
  #104799 calculuss | 9 ay önce
   
 5. 2
  yıllardan bir yıl, in the end yeni patlamış. e genciz tabi serde metalcilik var bir arkadaş açtı loopu ekledi tek şarkıyı sabaha kadar linking park ve alkol. hala tadı ayrı gelir biranın o şarkı eşliğinde.
  #104795 Nefes | 9 ay önce
   
 6. 1
  arada sırada yaparım. saatlerce dinlerim.
  #104789 fenomenon | 9 ay önce