kayıt

elektrik kesintisi

 1. 1
  bu gece(calculus öncesi) olmasını beklediğim hadisedir.
   
 2. 2
  Umumi değilse sigortalara bakılır
  #102700 kurthoca | 2 yıl önce
   
 3. 3
  yurtlar tarafında bu sene henüz olmamış olandır. kesin bu yeni rektör yüzünden, yoksa her dönem oluyordu eğleniyorduk ne güzel. Erkek yurtlarından yalnızca birkaç dakika içinde nasıl o kadar hızlı ve hazırlıklı çıktıkları ise bir çalışma konusu olabilir, elektrik kesileli 2 dakika olmamış, adamlar getirip devasa spot ışığı tutuyorlar camlara yahu. Müthiş örgütlenme, müthiş donanım. Tezahüratlara girmiyorum bile. Bir de elektrikler geldiği an çil yavrusu gibi dağılmasalar.. O an tüm birlik bozuluyor, millet bırakıp birbirini kaçıyor hemen. Zaten şu aralar herkes gergin, bi beş dk bağırsak rahatlayacağız. Kısacası: ELEKTRİKLERİ KESİN.*
  #104500 dark matter | 11 ay önce
   
 4. 4
  origin ile hisler treninde bu hafta: sınav zamanı oyunun ortasında olsa bile saniyeler sonra yurtlar bölgesine hakim olacak kaosu düşününce sevindiren ama galiba yıllar ilerledikçe azalarak bitmiş gelenek. kimi camdan bağırır, kimi bornoz giyip kız yurdunun kapısına dayanır, çok afedersiniz bin bir türlü ayıp sözler gecenin karanlığında yankılanırdı. yani düşünüyorsun o kadar insan sınavlara çalışmaktan kafayı yakmış, stres had safhada, bu soru nasıl çözülüyordu la derken elektrikler bir gidiyor, sen daha la noliy diyemeden dışardan haykırışları duyuyorsun*, yüzüne aptal bir tebessüm yayılıyor. o hengamede o kadar işi gücü olan insan bir olup saçmalayınca ister istemez mutlu oluyorsun. yani insanları çok da sevmeyen, ne aptallar var diye gezsen de yine aynı insanlar da bu kaosun büyük bir parçası ama o an umrunda değil.

  hayır dışardan bakıp sadece bunu okuyan biri diyebilir yani elektrikler gidince insanlar mal mal bağırmaya falan başlayor, ne kadar gereksiz ve saçma bir olay. uzun zamandır bunu yaşamayan biri olarak kısmen dışardan bakıyor gibiyim, olay zaten saçma ve olayı mükemmel kılan da bu saçmalık zaten. sınav haftasında cayır cayır çalışan zehir beyinler saniyeler içinde tüm işi gücü sktiredip yarın yokmuşçasına iki basamak iq seviyesine düşüyor ya, işi güzel kılan zaten bu tezatlık.

  keşke geri gelse şu hadise, artık yurtta kalmıyor olsam bile sürmesini canıgönülden isterim, isterdim.