kayıt

gta vice city

 1. 1
  pc de oynadığım ilk oyun olması bakımından her zaman yerinin bende ayrı olduğu bir rockstar klasiği.80'lerin renkli miami dünyasında geçen oyun,senaryosu bakımından grafiklerle şişirilen gta 4 ten kat be kat iyi oyundur kanaatimce.buradan rockstar'a sesleniyorum:ben parayla ona buna köpeklik yapan,hiçbir amacı olmayan niko bellic gibi bir karakter değil,kendi vizyonu ve büyük hedefleri olan tommy vercetti gibi karakter istiyorum arkadaş.ve eminim ki benim gibi çoğu gtasever de böyle düşünüyor.
  #90168 walt09 | 4 yıl önce
   
 2. 2
  senaryosu scarface'ten alıntılar yapan oyun.
  #90175 dadada | 4 yıl önce
   
 3. 3
  Grand Theft Auto isimli oyun serisinin en güzel ayarlanmış radyo düzenine sahip olan oyundur.
   
 4. 4
  "abi bana tank sifresi yazsana"...
  #105227 Metallurgist | 5 ay önce
   
 5. 5
  çok güzel bir oyun. gta 3 ün karanlık atmosferinden baya bir eğlenceli atmosfere taşımıştır gta serisini. asıl devrim gta 3 olmasına rağmen gta vice city devrim kabul edilir oyuncular tarafından daha benimsenmiştir.

  gta 3 üst bakışı yok etmişken adı bile anılmaz pek.
  #105234 selcukcetiner | 5 ay önce
   
 6. 6
  yıllar sonra bir bakayım diye başına oturup malum görevde takıldığınızda "ben bunu zamanında nasıl yapmışım" diye düşündüren, küçüklükteki "abi şifre yazsana" muhabbetini yıllar içinde "abi save dosyasını gönderiyorum görevi geçip atsana"ya çeviren, köşe bucak gizli paket aratan ve güncel gta'lardan kat kat fazla eğlendiren bir oyun.

  starfish adasındaki evlerden birinin havuzunda duran basket topunu kafada sektirebilmek ve bu bilginin istatistiklerde yer alması da hep çok tuhaf gelmiştir.*
  #105264 dark matter | 5 ay önce
   
 7. 7
  (bkz: memories)
  #105276 okanozkara | 4 ay önce