kayıt

attack on titan

 1. 1
  orjinal ismi shingeki no kyojin olan çok iyi başlamış bir animedir, henüz yalnızca 3 bölümü çıkmasına rağmen yılın en iyi animesi olacağı düşünülmektedir. daha ilk bölümlerden insanı hayrete düşürebilen nadir animelerden. gelecek bölümleri heyecanla bekliyoruz.


  -- spoiler --


  http://i19.mangareader.net/shingeki-no-kyojin/3/shingeki-no-kyojin-1813365.jpg


  -- spoiler --

  #65929 1 new message | 5 yıl önce
   
 2. 2
  4. bölümü çıkmak üzere olan anime, mangası da 43 chapter yazılmış şu ana kadar. severek izliyoruz.
  #65934 originofsymmetry | 5 yıl önce
   
 3. 3
  uzman kadrosuyla (bkz: death note) benim gibi az ve öz anime izleyen bir insanı bile etkileyen seridir.

  2. sezonunu beklemekteyiz.
  #83365 agentorangee | 4 yıl önce
   
 4. 4
  sword art online ve ao no exorcist gibi bir anda parlayıp saman alevi gibi sönen animelerdendir. bir sonraki sezonda da başka anime ilahlaştırılacaktır görürsünüz.
   
 5. 5
  ikinci sezon animesi 2015 te gelecek olan başarılı seridir. şu an deniz aşırı ülkelerde müthiş popüleriteye sahip olduğu için mangakası ve şirketi bunun ekmeğini yemektedir. azıcık ortamı ısıttıktan, paraya gömüldükten sonra ikinci sezonu salacaklar.
  #83380 abonededi | 4 yıl önce
   
 6. 6
  manyak bir online oyunu olan animedir. buyrunuz linki : http://fenglee.com/game/aog/
  #83701 eski bayramlar | 4 yıl önce
   
 7. 7
  Animesinin 2. sezonu henüz biten ve 2018'te 3. sezonun çıkacağı duyurulmuş (Bu hesapla 2020'de falan çıkarırlar herhalde. * ) mangasında 94. chapter'ı yayınlanmış seridir. İlk izlediğimde 'eeh işte, fena değil ama çok overrated'' demiştim, bu sene 2. sezon çıkmadan önce tekrar izleyince ''Abi bu anime çok iyiymiş ben niye fark etmemişim bunu.'' dedim, 2. sezonu da büyük bir hype'la izledim, yetmedi mangasında güncele geldim. İzlerken ''abi çok güzel harika bir şey süper süper hadi izle'' diye darlayan bir arkadaşınız yoksa izlerken ikinci tepkiyi vermeniz muhtemeldir.

  Ayrıca müzikleri çok güzeldir, dinlemeyeyim diyorum sonra önerilenlerde çıkıyor tekrar dinliyorum. *
   
 8. 8
  kesinlikle overrated. en iyi anime seçilmiş falan diye izledim fakat çok daha güzel animeler var. fakat izlenemez falan değil aslında altında yatan mesaj tam verilememiş o yüzden biraz sönük kalmış, bir şans verilebilir. soundtrackleri hoş.
  #105155 zerdust | 5 ay önce