kayıt

komşunun üç gün aralıksız gülmesi

 1. 1
  yaşadığım durumdur. son finalime üç gün kalmış, komşu hatunun bitmiş olacak ki, o üç gün boyunca arkadaşlarıyla beraber evde şen kahkahalar attı. bu neyin kafası, nasıl bir eğlence anlamadım. daha da devam ederse, gidip sormayı düşünüyorum. 24 saat kahkaha. geceleri gündüzleri yok. biz buradan dayanamıyoruz, o evin içindekiler o cırtlak sese nasıl dayanıyor, vallahi helal olsun.
  #35826 gitbasimdanaysel | 7 yıl önce
   
 2. 2
  gidicen bir güldürücen böylelerini bak bakalım bir daha gülebiliyor mu ?
  #35845 marvellous | 7 yıl önce
   
 3. 3
  3 gün aralıksız sevişmesinden iyidir.
  #103121 kivirciksalatasi | 2 yıl önce
   
 4. 4
  güldüğü şeyin ne olduğuna bağlı olarak verilecek tepkinin değişmesi gereken durumdur. komşu gerçekten çok komik bir şeye gülüyorsa, muhtemelen diğer insan da gülmeye başlayacaktır; fakat komşunun güldüğü şey basit bir şey ise ona verilmesi gerek tepki şu olmalıdır: ''komik mi ki şimdi bu?''. tercihen kapıyı sert çekerek çıkma ya da küfür etme şeklinde opsiyonlar eklenerek tepki zenginleştirilebilir.
  #105214 eblokkantini | 6 ay önce
   
 5. 5
  Kulaklık + Müzik ile çözülebilecek bir durumdur.

  İş dayanılmaz bir hal alınırsa ve hala kapılarına gitmek istemiyorsanız siz de yüksek sesle gülerek karşının empati yapmasını sağlayabilirsiniz.

  Bundan da anlamazsa, kapı çalınıp: " Komik bişey varsa anlatın beraber gülelim. " klişesiyle komşuya mide iltahabı geçirtebilirsiniz.
  #105218 shooting star | 6 ay önce
   
 6. 6
  üstteyse süpürhe ucuyla vurmayı alttaysa zıplamayı, yandaysa zile basmayı gerektiren eylemdir. en iyisi 155. hayır kardeşim eğer rahatsızlık veriyorsa polisi arayabilirsin baktın olmuyor.
  #105236 selcukcetiner | 5 ay önce